Anasayfa Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Araç Sahibi

Aracınızın marka, model, yakıt tipi vb. bilgilerini teklif al sayfasından uygun şekilde giriş yaptıktan sonra, listelenen servislerden, size en uygun olanı ile iletişe geçip bakımınızı yaptırabilirsiniz.
Hayır ÜCRETSİZDİR.
Bisanayi'ye üye servislerin bakımda kullanacağı parçaların, orijinal ve yan sanayi fiyatlarını online olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal sorumluluk projemiz olan Bitebessüm ile binlerce çocuğun yüzünde bi tebessüm oluşturmak için uğraşıyoruz.
Teklif alınan servislerin yeniden görüntülenebilmek, yeniliklerden haberdar olmak, Bitebessüm projesi için puan toplamak ve kazanılan puanlarla ücretsiz olarak bağışlamak yapmak için.
Platformdaki Ücretsiz Üye Ol bölümünden bireysel üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz?
Bisanayi'ye üye olan servislerin, verdikleri hizmet ve kullandıkları parçalar için garanti vermeleri konusunda kendilerini uyarıyor, konu ile ilgili yaşanabilecek olumsuz durumlarda yaptırım uyguluyoruz.
Bisanayi'de listelenen fiyatlar periyodik bakım fiyatlarıdır. Aracınızı götürdüğünüz serviste periyodik bakım dışında yapılan ekstra işlemler(balata değişimi, temizleme spreyi, antifirizli cam suyu vb.) fiyatların değişmesine neden olabilir.
Servisin verdiği hizmetler, (ikame araç, hızlı hizmet, vale vb.) kullanılan parça ve işçilik kalitesi fiyatlar arasındaki farklılıkları oluşturmaktadır.

Servis Sahibi

Binlerce ziyaretçiye ulaşan Bisanayi'de yer alarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Platformdaki Ücretsiz Üye Ol bölümünden kurumsal üyeliğinizi 31.12.2020 tarihine kadar ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
31.12.2020 tarihine kadar ücretsizdir.
Bisanayi üzerinden alınan teklifler sonrasında, servis özellikleriniz kullanıcılar tarafından tercih önceliği oluşturmaktadır.
Bisanayi'ye üye olduktan sonra Markalarım bölümünden hizmet verdiğiniz markaları seçebilir, Yeni Model Ekle bölümünden, modelleri tek tek ya da toplu olarak seçtikten sonra dilerseniz yıl kırılımını belirleyip orijinal ve yan sanayi fiyatlarını ekleyebilirsiniz.
Bisanayi'de yapılan periyodik bakım aramalarında daha fazla araç sahibine ulaşmak için.
Bisanayi üzerinden periyodik bakım fiyatı için arama yapan ziyaretçiler sizinle iletişime geçtiklerinde müşteri memnuniyeti açısından olumsuz yorum ve değerlendirme almamak için, hizmet kalitenizin en üst düzeyde olacağı fiyatları eklemeniz önerilir.
Bisanayi platformu üzerinden aldığınız bütün çağrılar kayıt altındadır.
Yapılan küfür, hakaret, vb kötü içerikler sistem tarafından silinecektir. Ancak olumsuz ve memnuniyet yorumları silinemez.
Geçmişe dönük istatistik ve raporlara İstatistikler bölümünden ulaşabilir, daha detaylı raporlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.